Pokolenie mutantów (9)

(Mutant X)

serial SF Kanada/​USA 2001  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Shalimar wkrada się do siedziby firmy botanicznej Tricorp Botanical. Niebawem następuje wybuch. Shalimar spotyka na miejscu trzech mężczyzn. Każdy z nich ma tatuaż w kształcie gwiazdy.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

W wyniku eksperymentów na ludzkim DNA, prowadzonych w tajnym rządowym laboratorium Genome X, powstali mutanci. Mają oni zdolności telepatyczne, potrafią przenikać ściany lub ciskać ładunkami elektrycznymi. Naukowiec Adam stworzył organizację pod nazwą Mutant X, która ma im pomagać. Eckhart, który był niegdyś szefem ośrodka, twierdzi bowiem, że są oni niebezpieczni. Założył tajną agencję ochrony GSA, która porywa mutantów. Poddaje ich bolesnym testom albo zabija.

W tym odcinku

Shalimar wkrada się do siedziby firmy botanicznej Tricorp Botanical. Niebawem następuje wybuch. Shalimar spotyka na miejscu trzech mężczyzn. Każdy z nim ma tatuaż w kształcie gwiazdy. Adam przeszukuje bazę danych w poszukiwaniu informacji na ich temat. Bezskutecznie. Tymczasem Brennan kojarzy ich tatuaże z symbolem międzynarodowej jednostki antyterrorystycznej Dark Star. Podobno wszyscy jej członkowie zginęli. Adam postanawia rozwiązać zagadkę.

Występują

Zobacz także

Ładuję...