Ugotowani (7/15)

program kulinarno-rozrywkowy Polska 2011  b.o.
zdjęcie

W skrócie

Do kulinarnej rywalizacji stają mieszkańcy Łodzi. Zaserwowane zostaną nowatorskie gołąbki. Na stole pojawią się też: sandacz w sosie szafranowym, zupa rybna oraz deser muśnięty truskawką.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

W każdym odcinku do kulinarnej rywalizacji staje czworo uczestników. Ich zadaniem jest przygotowanie kolacji. Umiejętności gospodarza oceniają jego rywale. Oprócz walorów smakowych przystawki, dania głównego i deseru liczy się pomysłowość. Punktowane są między innymi niebanalne nakrycie stołu, dodatkowe atrakcje wieczoru, pozytywna atmosfera spotkania i dbanie o gości. Suma przyznanych przez konkurentów punktów zadecyduje o wygranej, którą jest 5 tys. złotych.

Przez cztery łódzkie mieszkania przetoczy się prawdziwa burza emocji, a stołami wstrząsną cztery silne charaktery. Swoje kulinarne umiejętności zaprezentują: Iwona Olejniczak - właścicielka firmy krawieckiej, Aleksandra Ziemińska-Stolarska - doktorantka Politechniki Łódzkiej, Dariusz Górnik - hodowca psów i kotów oraz Piotr Korczyński - menadżer do spraw rozwoju w firmie farmaceutycznej. Przedstawią oni swoje oryginalne kompozycje smakowe na nowatorskie gołąbki, sandacza w sosie szafranowym, polędwiczki toruńskie, zupę rybną podaną w misie chlebowej i deser muśnięty truskawką.

Zobacz także

Ładuję...