Szpital | sezon 2 odc. 195

serial paradokumentalny Polska 2014  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

Na SOR przywieziono kobietę, której partner przytrzasnął dłoń drzwiami od samochodu. Do szpitala trafia też 16-letni Kamil. Stracił kawałek ucha podczas szarpaniny z dziewczyną brata.

Oglądaj w telewizji

Pt 21.06 9:00
Discovery Lifelogo
Pon 24.06 8:00
Discovery Lifelogo
Wt 25.06 14:45
Discovery Lifelogo

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

Do szpitala przyjeżdżają narzeczeni, Sabina i Marek. Podczas kłótni mężczyzna niechcący przytrzasnął kobiecie dłoń drzwiami od samochodu. Pacjentkę przyjmuje dr Michał Morawski. Okazuje się, że kobieta ma zmiażdżone palce. Tymczasem na oddział trafia16-letni Kamil, który został podrapany i stracił kawałek ucha podczas szarpaniny z dziewczyną swojego brata. Nastolatka broniła się przed napastliwym chłopakiem. Zajmuje się nim Dominika Gajda.

Występują

Zobacz także

Ładuję...