Ugotowani (4/15)

program kulinarno-rozrywkowy Polska 2011  b.o.
zdjęcie

W skrócie

Do kulinarnej rywalizacji staje czworo mieszkańców Poznania. Przygotują dla siebie cztery kolacje, które ujawnią ich kulinarne preferencje.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

W każdym odcinku do kulinarnej rywalizacji staje czworo uczestników. Ich zadaniem jest przygotowanie kolacji. Umiejętności gospodarza oceniają jego rywale. Oprócz walorów smakowych przystawki, dania głównego i deseru liczy się pomysłowość. Punktowane są między innymi niebanalne nakrycie stołu, dodatkowe atrakcje wieczoru, pozytywna atmosfera spotkania i dbanie o gości. Suma przyznanych przez konkurentów punktów zadecyduje o wygranej, którą jest 5 tys. złotych.

Do rywalizacji staje czworo mieszkańców Poznania. Przygotują dla siebie cztery kolacje, które ujawnią ich kulinarne preferencje. Przy jednym stole zasiądą: ekonomistka i była tancerka, specjalistka do spraw celnych i malarka, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego oraz didżej. Widzowie poznają tajniki smacznej kuchni w oszczędnej wersji. W menu pojawią się m.in. czernina w nowoczesnym wydaniu i carpaccio.

Zobacz także

Ładuję...