Ugotowani (3/15)

program kulinarno-rozrywkowy Polska 2011  b.o.
zdjęcie

W skrócie

Do rywalizacji o 5 tysięcy złotych stają: kierowca rajdowy, modelka, studentka prawa i wokalistka oraz projektantka mody. Widzowie poznają m.in. przepis na marokańską sałatkę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

W każdym odcinku do kulinarnej rywalizacji staje czworo uczestników. Ich zadaniem jest przygotowanie kolacji. Umiejętności gospodarza oceniają jego rywale. Oprócz walorów smakowych przystawki, dania głównego i deseru liczy się pomysłowość. Punktowane są między innymi niebanalne nakrycie stołu, dodatkowe atrakcje wieczoru, pozytywna atmosfera spotkania i dbanie o gości. Suma przyznanych przez konkurentów punktów zadecyduje o wygranej, którą jest 5 tys. złotych.

Czworo uczestników z Warszawy zasiada przy jednym stole, by poznać swoje zamiłowania kulinarne. Do rywalizacji o 5 tysięcy złotych stają: kierowca rajdowy, modelka, studentka prawa i wokalistka, DJ Macu oraz projektantka mody. Widzowie poznają między innymi przepis na marokańską sałatkę z bakłażanem i kuskusem. Dowiedzą się również, jak wzmocnić smak truskawek w deserze.

Zobacz także

Ładuję...