O mnie się nie martw (5)

serial komediowy Polska 2014  od 12 lat

W skrócie

Iga próbuje pomóc Teresie wybrnąć z kłopotów, w jakie wpadła przez zauroczenie nieodpowiednim mężczyzną. Małecka znowu potrzebuje pomocy Marcina. Aśka proponuje jej stałą pracę w kancelarii.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie 30-letniej Igi Małeckiej (Joanna Kulig), która po wielu latach postanawia zakończyć nieudane małżeństwo z leniwym i niezdarnym Krzysztofem (Paweł Domagała). Po rozstaniu z mężem kobieta staje po raz kolejny na życiowym zakręcie. Nie ma pieniędzy, wykształcenia i właśnie straciła pracę, a ma na utrzymaniu dorastające córki. By ostatecznie zakończyć pewien rozdział w życiu, musi wystąpić o eksmisję Krzysztofa. Pewnego dnia cierpliwość Małeckiej testuje prawnik, Marcin Kaszuba (Stefan Pawłowski), który nie pojawia się na sprawie, ponieważ pomyliły mu się daty. Zdenerwowana kobieta odwiedza adwokata w jego domu. Tak zaczyna się obiecująca znajomość samotnej matki z zamożnym prawnikiem.

W tym odcinku

Iga próbuje pomóc Teresie wybrnąć z kłopotów, w jakie wpadła przez zauroczenie nieodpowiednim mężczyzną. Niestety Małecka znowu potrzebuje pomocy Marcina. Tymczasem Aśka proponuje jej stałą pracę w kancelarii. Jest to ryzykowne, bo sprzątaczka, która szybciej mówi, niż myśli, może stać się przyczyną nieprzewidzianych kłopotów. Krzysiek chce przy pomocy kumpli odzyskać miłość żony. Iga nie wykazuje jednak zrozumienia dla jego cudownej przemiany. Na dodatek dziewczyna zaczyna coraz bardziej przekonywać się do mecenasa, który po raz kolejny ulega jej prośbie o adwokacką pomoc w sprawie Teresy.

Występują

Twórcy

Ładuję...