O mnie się nie martw (4)

serial komediowy Polska 2014  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Marcin przez pomyłkę przedawkowuje leki i dziwnie się zachowuje w sądzie. Gdy trwa rozprawa Małeckich, z wycieczki wracają córki pary. Ewa, która miała je odebrać, nie pojawia się w szkole.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie 30-letniej Igi Małeckiej (Joanna Kulig), która po wielu latach postanawia zakończyć nieudane małżeństwo z leniwym i niezdarnym Krzysztofem (Paweł Domagała). Po rozstaniu z mężem kobieta staje po raz kolejny na życiowym zakręcie. Nie ma pieniędzy, wykształcenia i właśnie straciła pracę, a ma na utrzymaniu dorastające córki. By ostatecznie zakończyć pewien rozdział w życiu, musi wystąpić o eksmisję Krzysztofa. Pewnego dnia cierpliwość Małeckiej testuje prawnik, Marcin Kaszuba (Stefan Pawłowski), który nie pojawia się na sprawie, ponieważ pomyliły mu się daty. Zdenerwowana kobieta odwiedza adwokata w jego domu. Tak zaczyna się obiecująca znajomość samotnej matki z zamożnym prawnikiem.

W tym odcinku

Marcin śpieszy się do pracy. Przez pomyłkę zażywa zbyt dużą dawkę leków i w sądzie dziwnie się zachowuje. Jego lekkomyślność działa na nerwy Idze. Kobieta przy pierwszej nadarzającej się okazji wypomina Kaszubie brak rozwagi. Trwa rozprawa Małeckich. W tym samym czasie ze szkolnej wycieczki wracają córki skłóconej pary - Oliwka i Helena. Na prośbę Igi ciężarna Ewa ma odebrać dziewczynki. Niestety, kobieta nie pojawia się pod szkołą i siostry same wracają do domu. Gdy orientują się, że przyjaciółka mamy zasłabła, wzywają pogotowie. Ratownicy przez pomyłkę zabierają ze sobą do szpitala Oliwkę, a personel medyczny zawiadamia pracownika opieki społecznej. Ma to dla Igi poważne konsekwencje.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...