Dr House | sezon 1 odc. 22: Miesiąc miodowy

(House M.D.: The Honeymoon)

serial obyczajowy USA 2005  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Mark stale odkłada wizytę u doktora House'a. Wyniki badań nie odbiegają od normy, a on czuje się dobrze. Stacy nalega jednak na dodatkowe testy u męża. Nagle Mark zostaje sparaliżowany.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Doktor Gregory House (Hugh Laurie) pracuje w znanym szpitalu klinicznym w New Jersey. Jest bardzo dobrym specjalistą w swojej dziedzinie, ale jednocześnie człowiekiem o trudnym charakterze. Cyniczny mężczyzna z przyjemnością wytyka innym błędy, kpi ze szpitalnej dyscypliny i wszelkiej papierkowej roboty. Pośrednikami między nim a chorymi są najczęściej: piękna i ambitna Allison Cameron (Jennifer Morrison), czarnoskóry Eric Foreman (Omar Epps) i pochodzący z wpływowej rodziny Robert Chase (Jesse Spencer). Ekscentryczny sposób bycia House'a budzi mieszane uczucia w jego szefowej, doktor Lisie Cuddy (Lisa Edelstein), która czasami ma ochotę pozbyć się niesubordynowanego pracownika.

W tym odcinku

Mark kilkakrotnie odkłada wizytę u doktora House'a. Wyniki badań nie odbiegają od normy, a on sam czuje się dobrze i twierdzi, że jest zdrowy. Stacy nalega jednak na przeprowadzenie dodatkowych testów u męża. Nieoczekiwanie Mark zostaje sparaliżowany. Gregory nie potrafi wskazać przyczyny zaistniałej sytuacji. Wilson boi się, że spotkanie przyjaciela z jego dawną partnerką może skomplikować obojgu życie. Tymczasem Cuddy zastanawia się nad zatrudnieniem nowego pracownika.

Nagrody

Złoty Glob - aktor w serialu dramatycznym

Występują

Twórcy

Ładuję...