Dr House | sezon 1 odc. 19: Dzieciaki

(House M.D.: Kids)

serial obyczajowy USA 2005  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Jeden z sędziów słabnie podczas zawodów w skokach do wody. Powodem jest zapalenie opon mózgowych.Po odejściu Voglera doktor House stara się przekonać Cameron do powrotu do pracy w szpitalu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Doktor Gregory House (Hugh Laurie) pracuje w znanym szpitalu klinicznym w New Jersey. Jest bardzo dobrym specjalistą w swojej dziedzinie, ale jednocześnie człowiekiem o trudnym charakterze. Cyniczny mężczyzna z przyjemnością wytyka innym błędy, kpi ze szpitalnej dyscypliny i wszelkiej papierkowej roboty. Pośrednikami między nim a chorymi są najczęściej: piękna i ambitna Allison Cameron (Jennifer Morrison), czarnoskóry Eric Foreman (Omar Epps) i pochodzący z wpływowej rodziny Robert Chase (Jesse Spencer). Ekscentryczny sposób bycia House'a budzi mieszane uczucia w jego szefowej, doktor Lisie Cuddy (Lisa Edelstein), która czasami ma ochotę pozbyć się niesubordynowanego pracownika.

W tym odcinku

Jeden z sędziów słabnie podczas zawodów w skokach do wody. Powodem jest zapalenie opon mózgowych. Niebawem w szpitalu pojawia się mnóstwo osób, które również były obecne na tej imprezie sportowej. Wśród objętych kwarantanną jest 12-letnia zawodniczka Mary. Po odejściu Voglera House stara się przekonać Cameron, żeby wróciła do pracy w szpitalu.

Nagrody

Złoty Glob - aktor w serialu dramatycznym

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...