Teleman

Zbuntowany anioł (119)

(Muneca brava)

telenowela Argentyna 1998-1999  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Florencia przyjmuje Milagros do pracy. Mili nie potrafi ukryć niechęci do przełożonej. Luisa stara się zainteresować sobą Damiana. Rocky myśli o otworzeniu nowego, dochodowego interesu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Piękna i zbuntowana Milagros jest sierotą, która dorastała w przyklasztornym domu dziecka. Jej matka, porzucona przez nieznanego dziewczynie ojca, zmarła przy porodzie, pozostawiając swojemu dziecku jedynie medalik z Matką Boską. 18-letnia Mili zatrudnia się jako służąca w domu bogatej rodziny. Tymczasem jej pracodawca, Federico, jest biologicznym ojcem dziewczyny. Sekret mężczyzny zna jednak tylko ojciec Manuel. Federico przed laty zakochał się w Rosario, która podobnie jak Mili była służącą, lecz ojciec mężczyzny sprzeciwił się temu związkowi i zmusił go do poślubienia dziedziczki ogromnej fortuny, Luizy. Milagros przeżyje w domu swoich pracodawców wiele niesamowitych przygód, które na zawsze odmienią jej życie, a także pozna prawdziwą miłość za sprawą znajomości z przystojnym Ivem.

W tym odcinku

Florencia przyjmuje Milagros do pracy. Jednak Mili nie potrafi ukryć niechęci do nowej przełożonej. Luisa bardzo się stara zainteresować sobą Damiana. Rocky myśli o otworzeniu nowego dochodowego interesu. Do Damiana przychodzi lekarz przysłany przez Federica. W trakcie badania potwierdza krytyczny stan brata Luisy. Mili jest zaskoczona tym, czego dowiaduje się od Iva.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...