Agenci NCIS: Los Angeles 2 (9)

(NCIS: Los Angeles 2: Absolution)

serial sensacyjny USA 2010  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Handlarz antykami, Kurt Ranner, zostaje zamordowany. Na rozkaz Hetty zespół NCIS rozpoczyna poszukiwania czarnego notesu należącego do ofiary, w którym znajdują się ważne tajne informacje.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Drugi sezon przygód agenta Callena (Chris O'Donnell) specjalizującego się w tajnych misjach. Jego zawodowy partner, agent specjalny Sam Hanna (LL Cool J), w przeszłości służył w Navy SEALs i jest ekspertem do spraw Bliskiego Wschodu. Wraz ze wspierającą ich ekipą agenci pracują na terenie Los Angeles. Zajmują się tajemniczymi i nierzadko wstrząsającymi zagadkami kryminalnymi. W pierwszym odcinku ekipa Callena próbuje rozwikłać zagadkę śmierci oficera marynarki, który został zastrzelony podczas wymiany ognia pomiędzy policjantami a dilerami narkotyków. Wydaje się, że oficer był zakładnikiem, ale agenci wkrótce odkrywają, że sprawa jest dużo bardziej skomplikowana.

W tym odcinku

Handlarz antykami, Kurt Ranner, zostaje zamordowany. Na rozkaz Hetty zespół NCIS rozpoczyna poszukiwania czarnego notesu należącego do ofiary, w którym znajdują się ponoć ściśle tajne informacje. Jeśli wpadnie on w ręce zabójców Rannera, mogą zginąć kolejne osoby. W toku śledztwa wychodzi na jaw, że Ranner otrzymał go od dawnego znajomego Hetty z czasów szpiegowskich, Branstona Cole'a.

Występują

Twórcy

Ładuję...