O mnie się nie martw 2 (13-ost.)

serial komediowy Polska 2015  od 12 lat

W skrócie

Krzysiek jest wyczerpany walką z ekipą budowlaną Laskonia. Iga i przyjaciele zaczynają się o niego poważnie martwić. Tymczasem w spór między lokatorami a właścicielem kamienicy angażuje się telewizja.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kontynuacja losów młodej mamy, Igi Małeckiej (Joanna Kulig), oraz prawnika z renomowanej warszawskiej kancelarii, Marcina Kaszuby (Stefan Pawłowski).

W tym odcinku

Krzysiek jest wyczerpany walką z ekipą budowlaną Laskonia. Iga i przyjaciele zaczynają się o niego poważnie martwić. Wszyscy - Irenka, Wojtek, Jacek, Ewelinka, a nawet Pola - robią co w ich mocy, by ratować kamienicę. Marcin, który niebawem ma zostać wspólnikiem Zarzyckiego, doskonale zdaje sobie sprawę, że Laskoń i jego pełnomocniczka działają na granicy prawa. Tymczasem w spór między lokatorami a właścicielem kamienicy włącza się ekipa telewizyjna. Z żywiołowej konfrontacji w obecności kamer zwycięsko wychodzi Laskoń. Na prośbę Igi Laura przywozi z domu spokojnej starości byłą właścicielkę kamienicy. Okazuje się, że kobieta uważa Laskonia za swojego wnuka.

Występują

Twórcy

Ładuję...