Malanowski i partnerzy: Modliszka (668)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2014  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Malanowski przekazuje Kamili dowody świadczące, że jej mąż Damian ma romans z szefową. W biurze detektywów zjawia się niewierny małżonek, który twierdzi, że przełożona zmusza go do seksu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Ciąg dalszy perypetii właściciela warszawskiej agencji detektywistycznej Bronisława Malanowskiego (Bronisław Cieślak) i jego współpracowników: Tomka Orlika (Tomasz Mandes), Marka Krupskiego, Magdy Dębskiej (Magdalena Rembacz) i Anny Wilk (Anna Lucińska). Przed nimi nowe sprawy i kolejne śledztwa, które mają pomóc w rozwiązaniu poważnych problemów, z jakimi zgłaszają się do nich klienci. Historie opowiedziane w serialu zostały zainspirowane prawdziwymi wydarzeniami.

W tym odcinku

Malanowski przekazuje klientce Kamili Grzesiak dowody świadczące, że jej mąż Damian ma romans ze swoją szefową. Kilka dni później w biurze detektywów zjawia się niewierny małżonek, który twierdzi, że kocha żonę, a przełożona zmusza go do seksu. Detektywi zaczynają obserwację agencji reklamowej, w której pracuje mężczyzna. Magda odkrywa, że szefowa Damiana zna dobrze jego żonę. Tymczasem do Malanowskiego dzwoni przerażona Kamila, która boi się, że jej mąż zrobi coś złego.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...