Malanowski i partnerzy: Sprawa Samuela (667)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2014  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Młoda Kenijka prosi detektywów o pomoc. Klientka jest przekonana, że jej brat zaginął. Śledczy odkrywają, że mężczyzna był związany z Polką. Kontaktują się z ojcem dziewczyny.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Ciąg dalszy perypetii właściciela warszawskiej agencji detektywistycznej Bronisława Malanowskiego (Bronisław Cieślak) i jego współpracowników: Tomka Orlika (Tomasz Mandes), Marka Krupskiego, Magdy Dębskiej (Magdalena Rembacz) i Anny Wilk (Anna Lucińska). Przed nimi nowe sprawy i kolejne śledztwa, które mają pomóc w rozwiązaniu poważnych problemów, z jakimi zgłaszają się do nich klienci. Historie opowiedziane w serialu zostały zainspirowane prawdziwymi wydarzeniami.

W tym odcinku

Młoda Kenijka Zawadi Sambale prosi detektywów o pomoc. Klientka jest przekonana, że jej brat zaginął. Śledczy odkrywają, że mężczyzna był podobno związany z Polką. Sąsiedzi widzieli, jak para opuszczała jej mieszkanie. Prawdopodobnie wyjechali. Odkrywają również, że mężczyzna był prześladowany ze względu na kolor skóry. Detektywom udaje się skontaktować z ojcem Polki, z którą widziano zaginionego. Mężczyzna twierdzi, że nigdy nie słyszał o czarnoskórym przyjacielu córki. Na dodatek dziewczyna przebywa obecnie w Szwecji ze swoim chłopakiem Łukaszem. Sprawa okazuje się bardziej skomplikowana, niż wydawałoby się to na początku.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...