Malanowski i partnerzy: Stan zagrożenia (666)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2014  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Trwają poszukiwania Cypriana Majewskiego. Jego siostra Adrianna prosi śledczych o pomoc. Twierdzi, że brat był świadkiem zabójstwa, dlatego musi się ukrywać przed gangsterami.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Ciąg dalszy perypetii właściciela warszawskiej agencji detektywistycznej Bronisława Malanowskiego (Bronisław Cieślak) i jego współpracowników: Tomka Orlika (Tomasz Mandes), Marka Krupskiego, Magdy Dębskiej (Magdalena Rembacz) i Anny Wilk (Anna Lucińska). Przed nimi nowe sprawy i kolejne śledztwa, które mają pomóc w rozwiązaniu poważnych problemów, z jakimi zgłaszają się do nich klienci. Historie opowiedziane w serialu zostały zainspirowane prawdziwymi wydarzeniami.

W tym odcinku

Trwają poszukiwania. Cypriana Majewskiego. Jego siostra Adrianna prosi śledczych o pomoc. Twierdzi, że brat był świadkiem zabójstwa, dlatego musi się ukrywać przed gangsterami. Tomek wpada na trop poszukiwanego. Niestety bandyci również trafiają na jego ślad i osaczają detektywa wraz z bratem klientki. Tymczasem Magda dociera do dziewczyny Cypriana, która twierdzi, że to właśnie on jest gwałcicielem i mordercą.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...