O mnie się nie martw 2 (12/13)

serial komediowy Polska 2015  od 12 lat

W skrócie

Za namową Magdy Laskoń sprowadza na osiedle ciężki sprzęt i zapowiada budowę parkingu. Iga próbuje zmobilizować do walki wszystkich lokatorów. Nie dostrzega, że Ewa potrzebuje jej pomocy.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kontynuacja losów młodej mamy, Igi Małeckiej (Joanna Kulig), oraz prawnika z renomowanej warszawskiej kancelarii, Marcina Kaszuby (Stefan Pawłowski).

W tym odcinku

Za namową Magdy Laskoń sprowadza na osiedle ciężki sprzęt i zapowiada budowę podziemnego parkingu. Iga wyprowadzona z równowagi samowolą właściciela kamienicy próbuje zmobilizować do walki wszystkich lokatorów. Nie dostrzega, że Ewa bardziej niż kiedykolwiek potrzebuje jej pomocy. Samotne macierzyństwo mocno daje się przyjaciółce we znaki. Gdy działania sąsiadów nie przynoszą żadnych efektów, Iga decyduje się poprosić Marcina o pomoc. Kaszuba odsyła ją do Laury, która już wiele razy stawała w szranki z nieuczciwymi właścicielami nieruchomości. Małecka odczytuje to jako znak ostatecznego zerwania. Prosi jednak Curyło o pomoc. Na własną rękę próbuje też odnaleźć poprzedniego zarządcę domu i poznać szczegóły fatalnej dla mieszkańców transakcji. Do akcji włącza się Krzysiek. Tymczasem Marcin odkrywa, że Magda uwiodła go, by wygrać zakład z Laurą.

Występują

Twórcy

Ładuję...