Poirot 11: Kot wśród gołębi (2)

(Poirot: Cat Among the Pigeons)

serial kryminalny Wielka Brytania 2008  od 7 lat

W skrócie

Książę Ali (Raji James) jest zmuszony uciekać ze swojej ojczyzny. Umieszcza swoją narzeczoną Shaistę w luksusowej szkole w Meadowbank. Wkrótce dochodzi tam do zbrodni. Ofiarą jest nauczyciel.

Oglądaj w telewizji

Wt 16.07 13:35
Epic Dramalogo
Wt 16.07 19:30
Epic Dramalogo
So 20.07 15:35
Epic Dramalogo

Opis

Kolejne perypetie Herkulesa Poirota, światowej sławy belgijskiego detektywa, który na co dzień rozwiązuje zagadki kryminalne w Wielkiej Brytanii. Ten nieco ekscentryczny funkcjonariusz prowadzi skomplikowane śledztwa, wykorzystuje swoją wiedzę, doświadczenie oraz spostrzegawczość, by złapać przestępców. Śmiertelne w skutkach otrucia, rzekome samobójstwa i wiele innych, to tylko początek niezwykłych historii kryminalnych. Poirot nie spocznie póki nie pozna tożsamości mordercy, a aby to zrobić przerwie swoje wakacje, poprowadzi śledztwa w powietrzu, na lądzie oraz na wyspie. Adaptacja opowiadań Agathy Christie.

W tym odcinku

W związku z rewolucją książę Ali (Raji James) jest zmuszony uciekać ze swojej ojczyzny. By zapewnić bezpieczeństwo narzeczonej, księżniczce Shaista (Amara Karan), umieszcza ją w luksusowej szkole w Meadowbank. Jego przyjaciel, Bob Rawlinson (Adam De Ville), zna miejsce ukrycia klejnotów wywiezionych z kraju. Zgłasza się do niego wielu ochotników, także agentów wywiadu, gotowych odszukać kosztowności. Tymczasem obok szkolnej szatni ma miejsce brutalne morderstwo. Nauczyciel wychowania fizycznego zostaje zabity oszczepem. Podczas śledztwa detektyw Herkules Poirot odkrywa, że placówka skrywa mnóstwo tajemnic.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...