Autostrada do nieba: Wielki bieg (97)

(Highway to Heaven: Heaven Nose, Mister Smith)

serial obyczajowy USA 1988  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Sycopomp, który deleguje anioły do rozmaitych zadań, prosi Jonathana o pomoc. Okazuje się, że jeden z posłańców postanowił doprowadzić do rozpadu małżeństwa swojego syna. Smith ma go powstrzymać.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Jonathan Smith (Michael Landon) jest aniołem, który przybywa na Ziemię, by pomagać ludziom. Na swojej drodze spotyka byłego policjanta Marka Gordona (Victor French). Razem przemierzają świat, wspierając ludzi w trudnych chwilach i ucząc ich miłości. W ten sposób wypełniają niebiańską misję Smitha.

W tym odcinku

Do Jonathana z prośbą o pomoc zgłasza się Sycopomp, który deleguje anioły do rozmaitych zadań. Okazuje się, że jeden z nich postanowił doprowadzić do rozpadu małżeństwa swojego żyjącego na Ziemi syna. Smith ma go powstrzymać. W realizacji niełatwego zadania pomaga mu Mark.

Występują

Twórcy

Ładuję...