Teleman

Zbuntowany anioł (94)

(Muneca brava)

telenowela Argentyna 1998-1999  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Pablo wraca do zdrowia. Andrea wmawia mu, że mają wziąć ślub pod koniec miesiąca. Lina domyśla się, kto porwał Milagros. Ona tymczasem spędza upojne chwile z Ivem w domku na wsi.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Piękna i zbuntowana Milagros jest sierotą, która dorastała w przyklasztornym domu dziecka. Jej matka, porzucona przez nieznanego dziewczynie ojca, zmarła przy porodzie, pozostawiając swojemu dziecku jedynie medalik z Matką Boską. 18-letnia Mili zatrudnia się jako służąca w domu bogatej rodziny. Tymczasem jej pracodawca, Federico, jest biologicznym ojcem dziewczyny. Sekret mężczyzny zna jednak tylko ojciec Manuel. Federico przed laty zakochał się w Rosario, która podobnie jak Mili była służącą, lecz ojciec mężczyzny sprzeciwił się temu związkowi i zmusił go do poślubienia dziedziczki ogromnej fortuny, Luizy. Milagros przeżyje w domu swoich pracodawców wiele niesamowitych przygód, które na zawsze odmienią jej życie, a także pozna prawdziwą miłość za sprawą znajomości z przystojnym Ivem.

W tym odcinku

Pablo wraca do zdrowia po wypadku. Andrea wmawia mu, że mają wziąć ślub pod koniec miesiąca. Lina domyśla się, kto porwał Milagros. Tymczasem ona spędza upojne chwile z Ivem w domku na wsi. Pilar przyjeżdża za Bobbym do kryjówki Iva. Mili w porę ucieka. Luisa chce, żeby ktoś napisał jej biografię. Andrea wyprowadza się z domu Di Carlów i zwraca pierścionek zaręczynowy Angelice. Zostawia list, w którym, podając się za Pabla, pisze, że odszedł z domu na zawsze...

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...