Kuchenne rewolucje (13)

program rozrywkowy Polska 2014  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

'Villa Bianco' znajduje się na obrzeżach Wrocławia. Mimo zatrudnienia menedżerki, zgromadzenia profesjonalnego zespołu i przeprowadzenia inwestycji, restauracja wciąż świeci pustkami.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Magda Gessler przyjmuje zaproszenia kolejnych właścicieli lokali gastronomicznych, którzy potrzebują pomocy. Odwiedza restauracje stojące na krawędzi bankructwa i przejmuje w nich obowiązki szefa. Wykorzystuje swoje doświadczenie w branży i niezawodną intuicję. Próbuje potraw, testuje umiejętności personelu i sprawdza higienę pracy. Potem na dwa dni zamyka lokal i wprowadza poprawki: układa nową kartę, uczy kulinarnych sztuczek i zmienia wystrój wnętrz. Goście ocenią efekty metamorfozy lokalu. Po kilku tygodniach Magda Gessler wraca, by sprawdzić, czy ciężką pracę zwieńczył sukces.

Wrocławska restauracja "Villa Bianco" znajduje się na obrzeżach miasta. Jej właścicielami jest młode małżeństwo, Marta i Paweł. Mimo zatrudnienia nowej menedżerki, zgromadzenia profesjonalnego zespołu i przeprowadzenia inwestycji, miejsce wciąż świeci pustkami i nie przynosi dochodów. Właściciele są zmęczeni i zniechęceni brakiem rezultatów. Nie wiedzą także, co jeszcze mogliby zmienić. Magda Gessler przyjeżdża do Wrocławia, by pomóc im ożywić to miejsce.

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...