Zbrodnia (2)

serial kryminalny Polska 2014  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Maria Wolska, szefowa Nowińskiego, uważa, że problemy jej podwładnego mają wpływ na wyniki w pracy. Agnieszka angażuje się w sprawę. Wspólna praca zbliża ją do komisarza.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Serial opowiada o tajemnicach z przeszłości i nierozwiązanych sprawach sprzed lat. Fabuła została oparta na produkcji "Morden i Sandhamn", która z kolei jest adaptacją szwedzkiego bestselleru "Still Waters" autorstwa Viveci Sten. Pierwowzór jest kryminałem łączącym wątki zbrodni i pożądania. Za polski scenariusz odpowiada Igor Brejdygant. Serial jest pierwszą polską produkcją stacji AXN.

W tym odcinku

Maria Wolska, szefowa Nowińskiego, uważa, że problemy jej podwładnego mają wpływ na wyniki w pracy. Kariera Tomasza wisi na włosku. Agnieszka angażuje się w sprawę. Wspólna praca zbliża ją do komisarza, który okazał się jej kolegą z liceum. Tomasz decyduje się wyjawić kobiecie swoją tajemnicę. Tymczasem mąż Agnieszki, Cezary, zaczyna być zazdrosny o jej relację z policjantem. W trakcie śledztwa na jaw wychodzą nowe okoliczności, które wskazują, że podejrzany rybak nie mógł popełnić zbrodni.

Występują

Twórcy

Ładuję...