Zbrodnia (1)

serial kryminalny Polska 2014  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Znudzona życiem Agnieszka spędza rodzinne wakacje na Wybrzeżu Helskim. Powierniczką jej tajemnic jest sąsiadka, pani Henryka. Pewnego dnia Agnieszka zauważa dryfujące zwłoki mężczyzny.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Serial opowiada o tajemnicach z przeszłości i nierozwiązanych sprawach sprzed lat. Fabuła została oparta na produkcji "Morden i Sandhamn", która z kolei jest adaptacją szwedzkiego bestselleru "Still Waters" autorstwa Viveci Sten. Pierwowzór jest kryminałem łączącym wątki zbrodni i pożądania. Za polski scenariusz odpowiada Igor Brejdygant. Serial jest pierwszą polską produkcją stacji AXN.

W tym odcinku

Znudzona życiem Agnieszka Lubczyńska spędza rodzinne wakacje na Wybrzeżu Helskim. Powierniczką jej tajemnic jest sąsiadka, pani Henryka. Pewnego dnia Agnieszka zauważa dryfujące zwłoki mężczyzny. Na miejsce przyjeżdża komisarz policji Tomasz Nowiński. Mężczyzna skrywa tajemnicę, która jest przyczyną jego bezsenności i alkoholizmu. Pozornie przypadkowa śmierć topielca staje się kryminalną zagadką, gdy zostają znalezione zwłoki siostry ofiary. Pierwszym podejrzanym jest rybak, z którym kobieta spędziła ostatnie godziny życia.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...