Teleman

Zbuntowany anioł (73)

(Muneca brava)

telenowela Argentyna 1998-1999  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Milagros grozi, że powie Ivo całą prawdę, ale Andrea w to nie wierzy. Federico dowiaduje się o telefonach komórkowych. Milagros próbuje go przekonać, by dał służbie podwyżkę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Piękna i zbuntowana Milagros jest sierotą, która dorastała w przyklasztornym domu dziecka. Jej matka, porzucona przez nieznanego dziewczynie ojca, zmarła przy porodzie, pozostawiając swojemu dziecku jedynie medalik z Matką Boską. 18-letnia Mili zatrudnia się jako służąca w domu bogatej rodziny. Tymczasem jej pracodawca, Federico, jest biologicznym ojcem dziewczyny. Sekret mężczyzny zna jednak tylko ojciec Manuel. Federico przed laty zakochał się w Rosario, która podobnie jak Mili była służącą, lecz ojciec mężczyzny sprzeciwił się temu związkowi i zmusił go do poślubienia dziedziczki ogromnej fortuny, Luizy. Milagros przeżyje w domu swoich pracodawców wiele niesamowitych przygód, które na zawsze odmienią jej życie, a także pozna prawdziwą miłość za sprawą znajomości z przystojnym Ivem.

W tym odcinku

Milagros grozi Andrei, że powie prawdę Ivo, ale Andrea w to nie wierzy i kpi z Mili. Federico dowiaduje się o sprawie z telefonami komórkowymi. Milagros każe mu obiecać, że da służbie podwyżkę, jednak wkrótce odkrywa, że Federico nie ma zamiaru spełnić obietnicy. Mili zostaje wybrana przewodniczącą związku zawodowego.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...