Malanowski i partnerzy: Piekielna tajemnica (669)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2014  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Do detektywów zgłasza się Maria Rawecka. Kobietę opuścił mąż, a na pożegnanie zostawił tylko kartkę, w której wyznał, że nigdy jej nie kochał. Maria uważa, że znalazł sobie kochankę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Ciąg dalszy perypetii właściciela warszawskiej agencji detektywistycznej Bronisława Malanowskiego (Bronisław Cieślak) i jego współpracowników: Tomka Orlika (Tomasz Mandes), Marka Krupskiego, Magdy Dębskiej (Magdalena Rembacz) i Anny Wilk (Anna Lucińska). Przed nimi nowe sprawy i kolejne śledztwa, które mają pomóc w rozwiązaniu poważnych problemów, z jakimi zgłaszają się do nich klienci. Historie opowiedziane w serialu zostały zainspirowane prawdziwymi wydarzeniami.

W tym odcinku

Do Malanowskiego zgłasza się Maria Rawecka. Kobietę opuścił mąż, a na pożegnanie zostawił tylko lakoniczną kartkę, w której wyznał, że nigdy jej nie kochał. Maria uważa, że mógł on znaleźć sobie kochankę na wyjeździe służbowym, ale jest przekonana, iż po tylu latach małżeństwa należy jej się lepsze wytłumaczenie niż świstek papieru. Wkrótce Ania odkrywa, że Karol Rawecki nie pojechał na wyjazd służbowy, a swoim kolegom powiedział, że musi zostać z chorą żoną. Marek odnajduje męża klientki na działce należącej do jego rodziców. W ostatniej chwili detektyw udaremnia próbę samobójczą mężczyzny.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...