Na dobre i na złe | odc. 510: Próg bólu

serial obyczajowy Polska 2013  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Przemek nie może jeszcze operować, jednak to tylko kwestia czasu. Dostaje wypis od Falkowicza, ale nie okazuje mu wdzięczności.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Serial opowiada o osobistych i zawodowych problemach personelu szpitala w fikcyjnym podwarszawskim miasteczku Leśna Góra. Widzowie poznają historię trójki młodych rezydentów: Wiktorii Manueli Consalidy (Katarzyna Dąbrowska), Agaty Woźnickiej (Emilia Komarnicka) oraz Przemka Zapały (Marcin Rogacewicz). Śledzą także losy chirurgów: doktora Michała Sambora (Radosław Krzyżowski), Piotra Gawryły (Marek Bukowski) oraz przyrodniej siostry Przemka, Hany Goldberg, która w Leśnej Górze pracuje na oddziale ginekologicznym.

W tym odcinku

Przemek nie może jeszcze operować, jednak z czasem jego ręka powinna wrócić do pełnej sprawności. Chłopak dostaje wypis od Falkowicza, jednak nie okazuje mu wdzięczności, tylko wypomina dawne błędy. Nadal gniewa się na Wiktorię. Gdy zauważa, że lekarka wsiada do auta Falkowicza, jest pewny, że umówili się na randkę. Nina i Sambor biorą udział w sympozjum wybitnej profesor Anny Schulz. W tłumie gości Rudnicka rozpoznaje Bogdanowicza. Gdy mężczyzna podchodzi do nich udaje, że go nie pamięta. Na izbie przyjęć pojawia się mężczyzna niosący na rękach dziewczynę uratowaną z pożaru. Mimo że sam także odniósł obrażenia, nie czuje bólu. Nowicki trafia pod opiekę Wiki i Falkowicza, tymczasem Agata i radiolog wykonują Mariannie tomografię. Nie wyłączają mikrofonu i dziewczyna słyszy ich rozmowę, z której wynika, że ma raka płuc. Falkowicz wręcza Wiktorii zaproszenie na sympozjum Anny Schulz i na bankiecie przedstawia ją znanej lekarce. By się odwdzięczyć, dziewczyna zgadza się na wspólny taniec z Falkowiczem.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...