Malanowski i partnerzy: Utracone piękno (652)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2014  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Lidia Jesień prosi detektywów o pomoc. Jej siostra Natalia, która była modelką, rok temu została oblana kwasem przez nieznanego sprawcę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Ciąg dalszy perypetii właściciela warszawskiej agencji detektywistycznej Bronisława Malanowskiego (Bronisław Cieślak) i jego współpracowników: Tomka Orlika (Tomasz Mandes), Marka Krupskiego, Magdy Dębskiej (Magdalena Rembacz) i Anny Wilk (Anna Lucińska). Przed nimi nowe sprawy i kolejne śledztwa, które mają pomóc w rozwiązaniu poważnych problemów, z jakimi zgłaszają się do nich klienci. Historie opowiedziane w serialu zostały zainspirowane prawdziwymi wydarzeniami.

W tym odcinku

Lidia Jesień prosi detektywów o pomoc. Jej siostra Natalia, która była wziętą modelką, rok temu została oblana kwasem przez nieznanego sprawcę. Poparzona dziewczyna załamała się i straciła szansę na karierę. Policji nie udało się ustalić, kto oszpecił Natalię. Lidia prosi śledczych o znalezienie sprawcy. Ania, udając fotomodelkę, zatrudnia się w agencji, dla której pracowała Natalia. Szybko ustala, że jedną z osób, która mogła dopuścić się przestępstwa jest pozbawiona skrupułów Weronika Czerna. Tymczasem Marek dociera do byłego chłopaka Natalii - zawodnika MMA Jana Śmigalskiego.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...