Herb piratów (8)

(Crossbones: Crossbones)

serial przygodowy USA 2014  od 12 lat

W skrócie

Czarnobrody postanawia wyruszyć w morze i zaatakować hiszpańską flotę, by przejąć jej cenny ładunek. Przed opuszczeniem wyspy oświadcza się Selimie. Kobieta zgadza się zostać jego żoną.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

XVIII wiek. Wyspa Santa Compana stanowi siedzibę piratów, złodziei i morderców, którym przewodzi okrutny Czarnobrody (John Malkovich). Na miejsce trafia wysłany przez angielskiego komandora Tom Lowe (Richard Coyle), którego misją jest pozbawienie życia poszukiwanego pirata.

W tym odcinku

Czarnobrody postanawia wyruszyć w morze i zaatakować hiszpańską flotę, by przejąć jej cenny ładunek. Przed opuszczeniem wyspy oświadcza się Selimie. Kobieta zgadza się zostać jego żoną, ale pod pewnym warunkiem. Tuż przed atakiem na obce okręty Teach zauważa statek Jaggera i niespodziewanie zmienia plan. Chce zatopić okręt gubernatora Jamajki, z czym nie zgadza się Rider. Wściekły na podwładnego Czarnobrody rani go i wyrzuca za burtę. Tymczasem na wyspie Kate oświadcza Tomowi, że jest z nim w ciąży. Chce, by mężczyzna pomógł jej dokonać aborcji. Gdy Lowe odmawia, udaje się po pomoc do Nelly. Kobieta podaje jej truciznę...

Występują

Twórcy

Ładuję...