Czas honoru. Powstanie: Kanały (8)

serial wojenny Polska 2014  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Czwarty tydzień sierpnia 1944 roku. Krawiec załamuje się po śmierci syna. Jego żołnierze czekają jednak na dalsze rozkazy. Pabst zwierza się Reinerowi, że spotkał kobietę swojego życia.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Wojenne losy przyjaciół znanych z serialu "Czas honoru". Akcja tej specjalnej serii toczy się w czasie powstania warszawskiego.

W tym odcinku

Czwarty tydzień sierpnia 1944 roku. Krawiec załamuje się po śmierci syna. Jego żołnierze czekają jednak na dalsze rozkazy. Mężczyzna musi zapomnieć o osobistym dramacie i zmusić się do działania. Bronek ma sprowadzić do stolicy posiłki czekające w Kampinosie na sygnał z Warszawy. Z kolei Władek jest odpowiedzialny za wzmocnienie jednej z barykad, która ma odeprzeć niemieckie natarcie. Słowiński bardzo cierpi. Michał zdobywa dla niego morfinę, by mężczyzna mógł dalej funkcjonować. Pluton Bronka musi przedostać się na Żoliborz. Jedyna droga prowadzi tam miejskimi kanałami. Pabst zwierza się Reinerowi, że spotkał kobietę swojego życia. Dla Celiny oznacza to kłopoty, ponieważ niemiecki oficer widzi w niej swoją narzeczoną Hilde. Mężczyzna momentami zachowuje się tak, jakby postradał zmysły.

Nagrody

Orzeł - filmowy serial fabularny

Występują

Twórcy

Ładuję...