Dr House 8 (10/23)

(House M.D.: Runaways)

serial obyczajowy USA 2012  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Do Prinston-Plainsboro trafia bezdomna, która próbowała wyłudzić leki w przychodni. House przyjmuje ją do szpitala. Do przychodni zgłaszają się dwaj członkowie grupy rekonstrukcyjnej.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze perypetie członków zespołu diagnostycznego z kliniki Princeton-Plainsboro w New Jersey. Na czele grupy stoi wybitny specjalista doktor Gregory House, który ma opinię człowieka o trudnym charakterze.

W tym odcinku

Do Prinston-Plainsboro trafia bezdomna, która próbowała wyłudzić leki w przychodni. House przyjmuje ją do szpitala i obiecuje, że nie doniesie na nią opiece społecznej pod warunkiem, że dziewczyna nie ucieknie. Adams, mając w pamięci własną ucieczkę z domu, koniecznie chce zawiadomić władze i w końcu dopina swego. Do przychodni zgłaszają się dwaj bracia, członkowie grupy rekonstrukcyjnej w przebraniach żołnierzy Południa. House robi Foremanowi zdjęcia z Anitą. Szantażowany przez niego lekarz zapowiada kochance, że muszą zakończyć romans. Taub uświadamia sobie, że zajmowanie się córeczkami jest nudne i nie daje mu radości.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...