Agenci NCIS: Los Angeles 2 (10)

(NCIS: Los Angeles 2: Deliverance)

serial sensacyjny USA 2010  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Hetty i jej ekipa nadal poszukują czarnego notesu zamordowanego handlarza antykami. Dzięki pomocy pielęgniarki docierają do nagrania, na którym są uwiecznieni potencjalni sprawcy zbrodni.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Drugi sezon przygód agenta Callena (Chris O'Donnell) specjalizującego się w tajnych misjach. Jego zawodowy partner, agent specjalny Sam Hanna (LL Cool J), w przeszłości służył w Navy SEALs i jest ekspertem do spraw Bliskiego Wschodu. Wraz ze wspierającą ich ekipą agenci pracują na terenie Los Angeles. Zajmują się tajemniczymi i nierzadko wstrząsającymi zagadkami kryminalnymi. W pierwszym odcinku ekipa Callena próbuje rozwikłać zagadkę śmierci oficera marynarki, który został zastrzelony podczas wymiany ognia pomiędzy policjantami a dilerami narkotyków. Wydaje się, że oficer był zakładnikiem, ale agenci wkrótce odkrywają, że sprawa jest dużo bardziej skomplikowana.

W tym odcinku

Po zabójstwie Cole'a Hetty jest zdeterminowana, by odnaleźć sprawców i czarny notes z tajnymi danymi. Mordercy Cole'a zniszczyli nagrania kamer w domu opieki, w którym przebywała ich ofiara. Dzięki pomocy jednej z pielęgniarek udaje się odzyskać zapisy z niewyraźnymi postaciami dwóch mężczyzn. Callen ustala, że na nagraniu obaj porozumiewają się po rosyjsku.

Występują

Twórcy

Ładuję...