Teleman

Wojny magazynowe - Nowy Jork (5)

(Storage Wars: New York: Storage Wars: New York)

reality show USA 2013  od 12 lat

W skrócie

Na Long Island organizowana jest licytacja, podczas której można trafić na naprawdę niezwykłe przedmioty. Jeden z uczestników aukcji usiłuje zmylić rywali sprytnym posunięciem.

Oglądaj w telewizji

Wt 15.06 20:50
WPlogo
Śr 16.06 10:50
WPlogo

Opis

Tym razem do rywalizacji o najlepsze i najbardziej dochodowe schowki staną handlarze z Nowego Jorku. Pośród kupujących znajdą się Joe P. i Mike B., a także duety: Candy i Courtney oraz Tad i Chris. Aukcje będą odbywać się zarówno na terenie całego Wielkiego Jabłka, na Long Island, w Brooklynie, w Bronksie i w Harlemie, jak i w sąsiadujących z miastem stanach, m.in. w New Jersey. Okaże się, że zwyciężyć w licytacji można nie tylko za sprawą wypchanego portfela, ale również dzięki własnej przebiegłości.

W kolejnym odcinku aukcja odbywa się na Long Island, wyspie leżącej u wschodniego wybrzeża Stanów Zjednoczonych. Podczas licytacji jeden z uczestników programu posuwa się do podstępu. To sprawia, że napięcie panujące pomiędzy dwojgiem handlarzy niebezpiecznie rośnie. Wszyscy kupujący mają cichą nadzieję, że poza granicami Nowego Jorku uda im się natrafić na wyjątkowe, niespotykane dotąd przedmioty.

Zobacz także

Ładuję...