M jak miłość | odc. 327

serial obyczajowy Polska 2005  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Rogowski pomaga Marii załatwić sanatorium dla ojca. Zawozi ją do Grabiny i w drodze dochodzi do namiętnego pocałunku. Marta mówi Lucjanowi, że będzie miał wnuczkę. Anka odwiedza Kamila.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Powikłane losy rodziny Mostowiaków i ich przyjaciół. Głównym celem wszystkich bohaterów jest znalezienie miłości swojego życia.

W tym odcinku

Rogowski pomaga Marii załatwić w sanatorium miejsce dla ojca. Później zawozi koleżankę do Grabiny, by mogła przekazać rodzinie dobrą nowinę. W drodze powrotnej między nim i Zduńską dochodzi do namiętnego pocałunku. Lucjan wraca ze szpitala do domu. Marta oznajmia mu, że będzie miał wnuczkę. Pod wpływem namów córki Mostowiak zgadza się wyjechać do sanatorium. Simone uważa, że Małgosia zaniedbuje męża. Zmienia zdanie dopiero, gdy synowa podczas przerwy w egzaminach wraca do domu. Nowicki pada ofiarą napadu. Matka Ewy zdaje sobie sprawę, że los mężczyzny nie jest jej obojętny. Między Piotrkiem i Kingą dochodzi do kolejnych spięć. Anka znowu odwiedza Kamila. Próbuje go upić i w ten sposób zaciągnąć do łóżka, jednak chłopak nie daje się uwieść.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...