M jak miłość | odc. 326

serial obyczajowy Polska 2005  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Simone przyjeżdża do Grabiny. Anka zaprasza Kamila, ale on mówi, że nie uprawia już seksu bez miłości. Lekarz zaleca Lucjanowi pobyt w sanatorium. Marta zgadza się zamieszkać z Norbertem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Powikłane losy rodziny Mostowiaków i ich przyjaciół. Głównym celem wszystkich bohaterów jest znalezienie miłości swojego życia.

W tym odcinku

Simone przyjeżdża do Grabiny. Piotra niepokoją zażyłe stosunki, jakie łączą Kingę z szefem w telewizji. Anka zaprasza Kamila do siebie na noc. Chłopak odmawia, mówi, że seks bez miłości przestał się dla niego liczyć. Jednocześnie próbuje na nowo podbić serce Madzi. Barbara robi Hance wymówki. Wie, że to przez problemy synowej mąż wylądował w szpitalu. Lekarz zaleca Lucjanowi pobyt w sanatorium. Na miejsce w ośrodku trzeba jednak długo czekać. Marta zna już płeć dziecka. Spodziewa się córeczki. Pod wpływem próśb Norberta i Łukasza zgadza się, by całą rodziną zamieszkali razem. Na uczelni Norberta pani sędzia spotyka przypadkiem Klarę. Dziewczyna wciąż jest załamana po rozstaniu z Wojciechowskim.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...