M jak miłość | odc. 325

serial obyczajowy Polska 2005  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Kinga wybiera się na imprezę z pracy. Piotrek nie przyznaje się, że widział ją z Tomaszem. Leszek przypadkiem spotyka u matki Ewy jej nowego znajomego. Alicja zastaje Petera z prostytutką.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Powikłane losy rodziny Mostowiaków i ich przyjaciół. Głównym celem wszystkich bohaterów jest znalezienie miłości swojego życia.

W tym odcinku

Kinga wybiera się na elegancką imprezę z pracy. Piotrek nie przyznaje się, że widział ją w towarzystwie Tomasza. Uważa, że żona go oszukuje, i chce zdobyć na to dowód. Zmienia zdanie dopiero pod wpływem Oli. Matka Ewy dzięki przyjaźni z panem Nowickim wygląda kwitnąco. Leszek przypadkiem spotyka w jej domu nowego znajomego. Alicja zastaje Petera w łóżku z prostytutką. Żąda, by zwrócił pieniądze, które od niej wyłudził, ale pasierb ją wyśmiewa. Alicja kłóci się z Hanką. Zarzuca jej, że nigdy nie była prawdziwą przyjaciółką, udawała tylko ze względu na pieniądze. Mostowiakowa jest wstrząśnięta i szuka pocieszenia u Marka. Marta mówi Uli o tym, że jest w ciąży z Norbertem. Koleżanka wyznaje natomiast, że ma poważny dylemat. Znowu spotyka się z Jackiem i czuje, że kocha właśnie jego, a nie męża.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...