M jak miłość | odc. 324

serial obyczajowy Polska 2005  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Hanka mówi Alicji o kłamstwie Petera. Przerażona, płaci pasierbowi za milczenie. Marek odnajduje świadka, który zabrał potrąconą przez Alicję sarnę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Powikłane losy rodziny Mostowiaków i ich przyjaciół. Głównym celem wszystkich bohaterów jest znalezienie miłości swojego życia.

W tym odcinku

Hanka tłumaczy Alicji, że Peter je okłamał, ale przyjaciółka jej nie wierzy. Przerażona płaci pasierbowi za milczenie. Tymczasem Marek odnajduje świadka, który zabrał z drogi potrąconą przez Alicję sarnę - mężczyzna próbuje sprzedać dziczyznę w jego pubie. Lucjan miał stan przedzawałowy. Hanka domyśla się, że teść zachorował, gdyż martwił się jej problemami. Małgosia wybiera się na uczelnię do Warszawy. Przed wyjazdem między nią i Stefanem dochodzi do kłótni. Kamil zalicza kolejne egzaminy. Świętuje sukcesy z Madzią i Piotrkiem. Idą razem do lokalu, w którym zauważają Kingę w towarzystwie Tomasza, redaktora z telewizji. Dziewczyna spędza z nim coraz więcej czasu. Zduński nie wie, że jego żona dostała w pracy poważne zadanie: podczas wyjazdu szefa ma samodzielnie przygotować program.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...