Teleman

Wojny magazynowe - Nowy Jork (2)

(Storage Wars: New York: Straight Outta Connecticut)

reality show USA 2013  od 12 lat

W skrócie

Joe nabywa magazyn zwierający dużą ilość antyków i mebli. Tymczasem Mike za trzysta dolarów wchodzi w posiadanie dwóch żaglówek. Mężczyzna wzbogaca się na tej transakcji.

Oglądaj w telewizji

Nd 20.06 6:20
WPlogo
Pon 21.06 10:20
WPlogo

Opis

Tym razem do rywalizacji o najlepsze i najbardziej dochodowe schowki staną handlarze z Nowego Jorku. Pośród kupujących znajdą się Joe P. i Mike B., a także duety: Candy i Courtney oraz Tad i Chris. Aukcje będą odbywać się zarówno na terenie całego Wielkiego Jabłka, na Long Island, w Brooklynie, w Bronksie i w Harlemie, jak i w sąsiadujących z miastem stanach, m.in. w New Jersey. Okaże się, że zwyciężyć w licytacji można nie tylko za sprawą wypchanego portfela, ale również dzięki własnej przebiegłości.

Tym razem nowojorscy poszukiwacze okazji zapuszczają się na peryferia, daleko poza granice swojego rodzinnego miasta. Mają nadzieję, że pośród zielonych pastwisk prowincji uda im się odnaleźć fortunę godną iście królewskiego skarbca. W kolejnych magazynach uczestników aukcji w odległym stanie Connecticut czekają zarówno jakże upragnione chwile triumfu, jak i (niestety) gorzkie rozczarowania. Nie każdy wróci do domu z zadowoloną miną.

Zobacz także

Ładuję...