Szpital | sezon 3 odc. 291

serial paradokumentalny Polska 2014  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

Na SOR karetka przywozi rannego 8-latka. Chłopiec wszedł w parku na dwumetrowy pomnik i spadł z niego. Do szpitala przyjeżdżają dwaj koledzy, którzy poparzyli się trującym chwastem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

Na SOR karetka przywozi rannego 8-latka. Chłopiec wszedł w parku na dwumetrowy pomnik i spadł z niego na chodnik. Jego obrażenia ogląda dr Robert Szewczyk. Do szpitala przyjeżdżają dwaj koledzy, którzy od trzech dni koszą łąki w podmiejskim gospodarstwie. W czasie przerwy mężczyźni położyli się na trującym chwaście, który mocno ich poparzył. Przyjmuje ich dr Eryk Wajman.

Występują

Zobacz także

Ładuję...