Kuchenne rewolucje (9/15)

program rozrywkowy Polska 2013  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Lokal Imperium Smaku mieści się na łódzkim, robotniczym osiedlu. Kusi smaczną, domową kuchnią i przyjazną atmosferą. Mimo że właściciel pracuje dużo, nie osiągnął sukcesu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Magda Gessler przyjmuje zaproszenia kolejnych właścicieli lokali gastronomicznych w Polsce, którzy potrzebują pomocy. Odwiedza restauracje wymagające zmian i przejmuje w nich obowiązki szefa. Wykorzystuje swoje doświadczenie w branży i niezawodną intuicję. Próbuje potraw, testuje umiejętności personelu i sprawdza higienę pracy. Potem na dwa dni zamyka lokal i wprowadza poprawki: układa nową kartę, uczy kulinarnych sztuczek i zmienia wystrój wnętrz. Goście ocenią efekty metamorfozy lokalu. Po kilku tygodniach Magda Gessler wraca, by sprawdzić, czy wprowadzone przez nią reguły są przestrzegane i eksperyment okazał się sukcesem

Lokal Imperium Smaku mieści się na łódzkim, robotniczym osiedlu. Kusi smaczną, domową kuchnią i przyjazną atmosferą. Właściciel, chcąc zaoszczędzić, sam robi dostawy, gotuje, zmywa, sprząta oraz pilnuje formalności. Mimo że pracuje dużo, nie osiągnął sukcesu. Magda Gessler radzi, co zmienić, by restauracja prosperowała lepiej.

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...