Całkiem nowe lata miodowe: Szkoła rodzenia (14)

serial komediowy Polska 2004  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

Karol i Tadek, zmuszeni do porządkowania ogrodu, chcą pozbyć się na jakiś czas żon. Zamierzają znaleźć im absorbujące zajęcie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze przygody dwóch zaprzyjaźnionych małżeństw: Karola i Aliny Krawczyków oraz Tadzia i Danuty Norków. Pary zaczynają nowe życie po przeprowadzce do niewielkiego bliźniaka, który położony jest na leśnej działce w pobliżu Warszawy.

W tym odcinku

Karol i Tadek, zmuszeni do porządkowania ogrodu, zastanawiają się, jak pozbyć się na jakiś czas swoich żon. Zamierzają znaleźć im jakieś absorbujące zajęcie. Postanawiają wysłać je do szkoły rodzenia. Prowadzącym szkolenie będzie doktor Zawisza. Jednak nic nie układa się po myśli sprytnych mężczyzn. W efekcie zabiegów Ali i Danki na kursie lądują Karol, Tadek oraz rodzice Aliny. Dziewczyny tymczasem wychodzą na spotkanie biznesowe. Ojciec Aliny symuluje atak korzonków i wymyka się na randkę ze swą byłą sekretarką. Doktor Zawisza w pewnym sugeruje, że żony Karola i Tadzia nie należą do najwierniejszych. Rozwścieczona tym stwierdzeniem teściowa, wyrzuca doktora z domu i postanawia poprowadzić dalej szkolenie. Z tej opresji nieszczęsnych ojców ratują żony wracające ze spotkania biznesowego. Przynoszą wieści, że próbna kolekcja "Bejbusia" bardzo się spodobała klientom.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...