Komisarz Alex 6: Przekręt (76)

serial kryminalny Polska 2014  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

W solarium hotelu zostaje uduszona studentka Oliwia. Głównym podejrzanym jest jeden z pracowników placówki. Tymczasem Lucyna ustala, że dorabiała ona jako dziewczyna do towarzystwa.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy pracowników biura policji kryminalnej z Łodzi, których w pracy wspiera dzielny owczarek niemiecki, Alex. Z pomocy czworonoga korzysta głównie jego partner, komisarz Orlicz (Antoni Pawlicki), który gotów jest zrezygnować z regulaminu i procedur, aby schwytać poszukiwanych sprawców przestępstw. Pomagają mu Lucyna (Magdalena Walach) i Puchała (Ireneusz Czop).

W tym odcinku

W hotelowym solarium zostaje uduszona młoda kobieta, Oliwia. Sprawca upozorował jej śmierć tak, by wyglądała na samobójstwo. Głównym podejrzanym jest jeden z pracowników obiektu, Kuba. Świadkowie zeznają, że hotelowy boy nagabywał kobietę, a ona groziła mu, że wezwie policję. Orlicz zarządza poszukiwania podejrzanego mężczyzny. Tymczasem Lucyna ustala, że Oliwia studiowała ekonomię i dorabiała jako dziewczyna do towarzystwa. Interesowała się ponadto akcjami będącej na skraju bankructwa spółki produkującej gry komputerowe. Puchała ma przeczucie, że tu należy szukać motywu zbrodni. Postanawia dowiedzieć się więcej o problemach firmy i jej właścicielach. Wkrótce wpada na pewien trop.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...