Szpital | sezon 3 odc. 286

serial paradokumentalny Polska 2014  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

Do szpitala przychodzi Milena wraz z narzeczonym. Podczas gry w paintball brat mężczyzny przyłapał dziewczynę, jak całuje się z ich kolegą. Strzelił jej w twarz z pistoletu na farbę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

Do szpitala przychodzi 20-letnia Milena wraz z narzeczonym. Chwilę później na oddział dociera młodszy brat mężczyzny. Podczas gry w paintball nastolatek przyłapał swoją przyszłą szwagierkę, jak całuje się z ich wspólnym kolegą. Chłopak strzelił do dziewczyny z pistoletu na farbę i prawie wybił jej oko. Pacjentkę przyjmuje dr Robert Szewczyk. W izbie przyjęć czeka 40-latek, który odczuwa kołatanie serca. Mężczyzna trafia pod opiekę dr. Eryka Wajmana.

Występują

Zobacz także

Ładuję...