Szpital | sezon 3 odc. 285

serial paradokumentalny Polska 2014  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

Pogotowie przywozi do szpitala poszkodowaną w pożarze 7- letnią Amelię, która zatruła się tlenkiem węgla. Na SOR trafia też 15-letni Igor. Chłopiec spowodował wypadek samochodowy.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

Pogotowie przywozi do szpitala poszkodowaną w pożarze 7-letnią Amelię, która zatruła się tlenkiem węgla. Dziewczynka była w domu ze swoim 9-letnim bratem. Chłopiec bawił się zapałkami i nieumyślnie doprowadził do pożaru. Dziewczynką zajmuje się dr Anna Nowicka. Na oddział ratunkowy trafia 15-letni Igor. Chłopak dostał od ojca samochód i popisywał się nim przed kolegą. Nagle stracił panowanie nad autem i dachował. Jego obrażenia ogląda dr Piotr Wójtowicz.

Występują

Zobacz także

Ładuję...