Agenci NCIS: Los Angeles (9)

(NCIS: Los Angeles: Random on Purpose)

serial sensacyjny USA 2009  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Zamordowano oficera Franka McEllona. Zespół Hetty nawiązuje współpracę z Abby Sciuto, która stworzyła portret psychologiczny seryjnego mordercy, który zapewne stoi i za tym zabójstwem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Agent Callen (Chris O'Donnell) specjalizuje się w tajnych misjach. Jego zawodowy partner, agent specjalny Sam Hanna (LL Cool J), w przeszłości służył w Navy SEALs i jest ekspertem do spraw Bliskiego Wschodu. Wraz ze wspierającą ich ekipą agenci pracują na terenie Los Angeles. Zajmują się tajemniczymi i nierzadko wstrząsającymi zagadkami kryminalnymi. W pierwszym odcinku ekipa Callena próbuje rozwikłać zagadkę śmierci oficera marynarki, który został zastrzelony podczas wymiany ognia pomiędzy policjantami a dilerami narkotyków. Wydaje się, że oficer był zakładnikiem, ale agenci wkrótce odkrywają, że sprawa jest dużo bardziej skomplikowana.

W tym odcinku

Ofiarą morderstwa pada służący w marynarce wojennej Frank McEllon. Zespół agenta Callena rozpoczyna śledztwo. Do Los Angeles przyjeżdża specjalistka w dziedzinie medycyny sądowej, Abby Sciuto. Kobieta stworzyła portret psychologiczny seryjnego mordercy o pseudonimie Fantom, który najprawdopodobniej stoi za zabójstwem. Kiedy Abby zostaje uprowadzona, członkowie ekipy rozpoczynają wyścig z czasem, aby ocalić jej życie.

Występują

Twórcy

Ładuję...