Komisarz Alex 6: Księżycowy zabójca (75)

serial kryminalny Polska 2014  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Policjanci są przekonani, że mają do czynienia z seryjnym mordercą. Okazuje się, że zabójca wybrał ofiary przypadkowo. Funkcjonariusze zwracają uwagę, że zbrodni dokonano podczas pełni.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy pracowników biura policji kryminalnej z Łodzi, których w pracy wspiera dzielny owczarek niemiecki, Alex. Z pomocy czworonoga korzysta głównie jego partner, komisarz Orlicz (Antoni Pawlicki), który gotów jest zrezygnować z regulaminu i procedur, aby schwytać poszukiwanych sprawców przestępstw. Pomagają mu Lucyna (Magdalena Walach) i Puchała (Ireneusz Czop).

W tym odcinku

Na nagrobku zostają odnalezione zwłoki kobiety. To kolejna podobna zbrodnia w mieście w krótkim odstępie czasu. Orlicz i jego współpracownicy są przekonani, że mają do czynienia z seryjnym mordercą. W toku śledztwa okazuje się, że ofiar nic nie łączyło i zabójca wybrał je przypadkowo. Śledztwo utyka w martwym punkcie. Brakuje poszlak, które mogłyby naprowadzić policjantów na jakikolwiek trop. Funkcjonariusze zwracają uwagę, że wszystkich zbrodni dokonano podczas pełni księżyca. Dla komisarza i jego kompanów rozpoczyna się wyścig z czasem. Muszą ustalić tożsamość psychopaty, nim z jego ręki zginie kolejna niewinna osoba.

Występują

Twórcy

Ładuję...