Komisarz Alex 6: Piękna śmierć (73)

serial kryminalny Polska 2014  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Psychopatyczny morderca Rygier zabija młodą kobietę, Katię. Wkrótce z jego ręki ginie też kandydatka na modelkę, Justyna. Zabójca owija ciała swoich ofiar folią i robi im zdjęcia.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy pracowników biura policji kryminalnej z Łodzi, których w pracy wspiera dzielny owczarek niemiecki, Alex. Z pomocy czworonoga korzysta głównie jego partner, komisarz Orlicz (Antoni Pawlicki), który gotów jest zrezygnować z regulaminu i procedur, aby schwytać poszukiwanych sprawców przestępstw. Pomagają mu Lucyna (Magdalena Walach) i Puchała (Ireneusz Czop).

W tym odcinku

Psychopatyczny morderca Rygier w trakcie sesji fotograficznej zabija młodą kobietę, Katię. Wkrótce z jego ręki ginie też kandydatka na modelkę, Justyna. Zabójca owija folią ciała swoich ofiar, a następnie robi im zdjęcia. Swoje prace prezentuje później na szokującej wystawie w galerii. Orlicz i jego współpracownicy, m.in. patolog Berger, rozpoczynają śledztwo w sprawie trudnych do wyjaśnienia zbrodni. Dzięki zeznaniom matki Katii wpadają na trop Rygiera. Udaje im się ustalić, że mężczyzna szukał kobiet do fotografowania na basenie. Nina podejmuje ryzykowną decyzję i decyduje się zorganizować prowokację, by złapać go na gorącym uczynku.

Występują

Twórcy

Ładuję...