Komisarz Alex 6: Śmierć w muzeum (71)

serial kryminalny Polska 2014  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Orlicz i jego ludzie zostają wezwani na miejsce zabójstwa w parku obok muzeum. Trop prowadzi ich do fotograficzki Czarskiej. Tymczasem na komendzie zjawia się funkcjonariuszka Nina Kruk.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy pracowników biura policji kryminalnej z Łodzi, których w pracy wspiera dzielny owczarek niemiecki, Alex. Z pomocy czworonoga korzysta głównie jego partner, komisarz Orlicz (Antoni Pawlicki), który gotów jest zrezygnować z regulaminu i procedur, aby schwytać poszukiwanych sprawców przestępstw. Pomagają mu Lucyna (Magdalena Walach) i Puchała (Ireneusz Czop).

W tym odcinku

Fotograficzka Czarska dokonuje niezwykłego odkrycia w Muzeum Przyrodniczym. W jednym z eksponatów, niedźwiedziu, znajduje skrytkę, w której ktoś ukrył brylanty. Kobieta zabiera kilka ze sobą, a resztę kosztowności ukrywa w dotychczasowym miejscu. W tym samym czasie Orlicz i jego współpracownicy zostają wezwani na miejsce zabójstwa w parku niedaleko muzeum. Trop prowadzi ich do Czarskiej, która staje się główną podejrzaną. Tymczasem na komendzie zjawia się funkcjonariuszka Nina Kruk, która ma zastąpić Puchałę podczas jego pobytu w Stanach Zjednoczonych. Nowa współpracowniczka nie przypada do gustu Lucynie.

Występują

Twórcy

Ładuję...