Dr House | sezon 7 odc. 23-ost.

(House M.D.: Moving On)

serial obyczajowy USA 2011  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Do szpitala trafia awangardowa artystka, która straciła przytomność. Proponuje House'owi układ. Prosi, by postawił diagnozę, nie wiedząc, które z jej dolegliwości są prawdziwe, a które nie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze perypetie członków zespołu diagnostycznego z kliniki Princeton-Plainsboro w New Jersey. Na czele grupy stoi wybitny specjalista doktor Gregory House, który ma opinię człowieka o trudnym charakterze.

W tym odcinku

Do szpitala trafia znana awangardowa artystka, Afsoun Hamidi (Shohreh Aghdashloo), która straciła przytomność podczas kontrowersyjnego performance'u. Szybko okazuje się, że część objawów kobieta zmyśliła. Afsoun proponuje House'owi zaskakujący układ. Prosi, by postawił diagnozę, nie wiedząc, które z dolegliwości są prawdziwe, a które nie. Ponadto jej pobyt w szpitalu i przebieg leczenia będzie dokumentował jej asystent. Materiał zostanie wykorzystany w kolejnym show artystki. House po kłopotach związanych z eksperymentalnym lekiem, postanawia przeprowadzić w swoim życiu małą rewolucję, w rzeczywistości jednak pozostaje przy dawnych nawykach. Cuddy próbuje go przekonać, by w końcu zaczął otwarcie mówić o swoich problemach.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...