Dr House | sezon 7 odc. 22/23

(House M.D.: After Hours)

serial obyczajowy USA 2011  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

House odkrywa, że doświadczalny lek, który przyjmował, wywołuje złośliwe guzy. Postanawia usunąć je samemu. U Trzynastki zjawia się jej przyjaciółka Darrien. Właśnie wyszła z więzienia.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze perypetie członków zespołu diagnostycznego z kliniki Princeton-Plainsboro w New Jersey. Na czele grupy stoi wybitny specjalista doktor Gregory House, który ma opinię człowieka o trudnym charakterze.

W tym odcinku

House odkrywa, że eksperymentalny lek, który przyjmował, powoduje powstawanie złośliwych guzów. Postanawia usunąć je samemu. Szybko uświadamia sobie, że przecenił swoje siły. Dzwoni do Wilsona po pomoc. W mieszkaniu Trzynastki zjawia się jej przyjaciółka Darrien (Amy Landecker), która właśnie wyszła z więzienia. Kobieta jest ranna i prosi doktor Hadley o pomoc. Darrien nie chce jednak jechać do szpitala, gdyż wróciła do brania narkotyków i boi się policji. Zdesperowana Trzynastka prosi Chase'a o przywiezienie przenośnego ultrasonografu. Ruby, młoda pielęgniarka, z którą Taub ma romans, prosi lekarza o rozmowę.

Występują

Twórcy

Ładuję...