Kryjówka diabła

(Hideaway)

horror USA 1995  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Po wypadku Hatch miewa wizje i koszmary. Widzi mordercę i jego ofiary. Okazuje się, że w śpiączce nawiązał kontakt z satanistą Vassago.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Po wypadku samochodowym Hatch Harrison (Jeff Goldblum) długo pozostaje nieprzytomny. Dzięki wysiłkom lekarzy wraca do zdrowia, ale od tej pory miewa straszliwe wizje i koszmary senne. Widzi w nich mordercę i jego ofiary. Okazuje się, że w stanie śpiączki Hatch nawiązał telepatyczny kontakt z satanistą Vassago (Jeremy Sisto), który popełnił samobójstwo. Wrócił on do życia, aby zabijać młode kobiety i nastolatki. Harrison jest bezradny. Nikt mu nie wierzy, nawet żona Lindsey (Christine Lahti) zaczyna uważać go za obłąkanego. Niebawem Hatch uświadamia sobie, że kolejną ofiarą Vassago ma stać się jego nastoletnia córka Regina (Alicia Silverstone). Rozpoczyna nierówną walkę ze złymi mocami.

W trakcie śmierci klinicznej ojciec rodziny zamienił się ułamkiem świadomości z maniakalnym mordercą. Dobrze straszy, ale nic ponadto. (Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna)

Występują

Twórcy

Ładuję...