Dr House | sezon 7 odc. 20/23

(House M.D.: Changes)

serial obyczajowy USA 2011  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Mechanik naprawiający lodówki, Cyrus Harry, który wygrał na loterii doznaje nagłego paraliżu nogi i trafia do szpitala. Lekarze odkrywają, że cierpi na trzy różne nowotwory...

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze perypetie członków zespołu diagnostycznego z kliniki Princeton-Plainsboro w New Jersey. Na czele grupy stoi wybitny specjalista doktor Gregory House, który ma opinię człowieka o trudnym charakterze.

W tym odcinku

Mechanik naprawiający lodówki, Cyrus Harry (Donal Logue), wygrywa na loterii dużą sumę pieniędzy. Postanawia odnaleźć kobietę, z którą przed laty łączyła go miłość. Nim mu się to udaje, trafia do szpitala Princeton-Plainsboro. Lekarze odkrywają, że rzekomy szczęściarz cierpi na trzy różne nowotwory. Niebawem w klinice zjawia się dawna sympatia Cyrusa, Jennifer (Megan Follows). Matka Cuddy, Arlene (Candice Bergen), grozi, że pozwie szpital za opóźnienie jej rekonwalescencji. Gregory i Lisa mogą mieć przez to poważne problemy. Foreman i Chase biorą udział w nietypowym zakładzie. Obaj chcą udowodnić, że potrafią się zmienić.

Występują

Twórcy

Ładuję...